Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  IU-kuppi    Tulostuspäivämäärä  11 marraskuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Iisalmi    Tulostusaika  18:41   
  Järjestäjä  Iisalmen Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 marraskuu 2012         
 
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Milja Mehtonen  1998  Iisalmen Uimarit            14.50   
Reetta Ekholm  1996  Iisalmen Uimarit            14.59   
Sanni Suomalainen  1999  Iisalmen Uimarit            16.23   
Liisa Ryhänen  2002  Iisalmen Uimarit            16.25   
Roosa Mustonen  1999  Iisalmen Uimarit            16.51   
Alli Korhonen  1999  Iisalmen Uimarit            16.88   
Pinja Martikainen  2000  Iisalmen Uimarit            17.65   
Sanni Huttunen  1999  Iisalmen Uimarit            17.99   
Julia Perälä  2000  Iisalmen Uimarit            18.27   
10  Eveliina Kettunen  2000  Iisalmen Uimarit            20.59   
11  Senja Kettunen  2002  Iisalmen Uimarit            25.93   
                     
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Artur Laidinen  1996  Iisalmen Uimarit            13.62   
Panu Ritola  1997  Iisalmen Uimarit            13.89   
Aleksi Paavola  2001  Iisalmen Uimarit            15.88   
Eero Ryhänen  2000  Iisalmen Uimarit            16.55   
Niklas Sahlström  2002  Iisalmen Uimarit            18.38   
Atte Roivainen  1999  Iisalmen Uimarit            20.36   
Maksim Geimonen  2003  Iisalmen Uimarit            21.33   
Miska Martikainen  2002  Iisalmen Uimarit            21.34   
                     
 
Laji 3, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emmi Tikkanen  2000  Iisalmen Uimarit            1:15.63   
Sanni Suomalainen  1999  Iisalmen Uimarit            1:29.82   
Liisa Ryhänen  2002  Iisalmen Uimarit            1:33.27   
Pinja Martikainen  2000  Iisalmen Uimarit            1:40.21   
                     
 
Laji 5, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sanni Huttunen  1999  Iisalmen Uimarit            1:37.97   
Alli Korhonen  1999  Iisalmen Uimarit            1:41.02   
Roosa Mustonen  1999  Iisalmen Uimarit            1:47.34   
Julia Perälä  2000  Iisalmen Uimarit            2:01.54   
                     
 
Laji 6, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eero Ryhänen  2000  Iisalmen Uimarit            1:53.40   
Atte Roivainen  1999  Iisalmen Uimarit            1:58.28   
                     
 
Laji 7, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Rosa Sahlström  1997  Iisalmen Uimarit            1:16.47   
Emma Väisänen  1996  Iisalmen Uimarit            1:21.57   
Jenni Ålander  1999  Iisalmen Uimarit            1:23.73   
                     
 
Laji 8, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Artur Laidinen  1996  Iisalmen Uimarit            1:22.86   
                     
 
Laji 9, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emmi Tikkanen  2000  Iisalmen Uimarit            31.88   
Reetta Ekholm  1996  Iisalmen Uimarit            32.63   
Emma Väisänen  1996  Iisalmen Uimarit            33.63   
Roosa Mustonen  1999  Iisalmen Uimarit            36.15   
Eveliina Kettunen  2000  Iisalmen Uimarit            44.35   
                     
 
Laji 10, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Panu Ritola  1997  Iisalmen Uimarit            29.72   
Atte Roivainen  1999  Iisalmen Uimarit            42.78   
Niklas Sahlström  2002  Iisalmen Uimarit            42.83   
Otto Lyytikäinen  2002  Iisalmen Uimarit            44.43   
Maksim Geimonen  2003  Iisalmen Uimarit            48.61   
                     
 
Laji 11, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Rosa Sahlström  1997  Iisalmen Uimarit            2:26.65   
Milja Mehtonen  1998  Iisalmen Uimarit            2:37.85   
Sanni Suomalainen  1999  Iisalmen Uimarit            2:57.40   
Liisa Ryhänen  2002  Iisalmen Uimarit            3:05.66   
Alli Korhonen  1999  Iisalmen Uimarit            3:09.75   
Pinja Martikainen  2000  Iisalmen Uimarit            3:20.69   
Julia Perälä  2000  Iisalmen Uimarit            3:28.11   
                     
 
Laji 12, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aleksi Paavola  2001  Iisalmen Uimarit            2:44.37   
Eero Ryhänen  2000  Iisalmen Uimarit            3:06.66   
                     
 
Laji 13, 25m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emma Väisänen  1996  Iisalmen Uimarit            17.56   
Reetta Ekholm  1996  Iisalmen Uimarit            18.21   
                     
 
Laji 14, 25m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Panu Ritola  1997  Iisalmen Uimarit            17.54   
Artur Laidinen  1996  Iisalmen Uimarit            17.90   
Aleksi Paavola  2001  Iisalmen Uimarit            21.84   
Maksim Geimonen  2003  Iisalmen Uimarit            25.13   
Miska Martikainen  2002  Iisalmen Uimarit            26.30   
Niklas Sahlström  2002  Iisalmen Uimarit            27.06   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  11 marraskuu 2012 
Lisenssinhaltija: Iisalmen Uimarit  Tulostusaika  18:41