Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  Helatorstai Uinnit    Tulostuspäivämäärä  09 toukokuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Iisalmi    Tulostusaika  14:49   
  Järjestäjä  Iisalmen Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 toukokuu 2013         
 
 
Laji 1, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Reetta Ekholm  1996  Iisalmen Uimarit            1:25.26   
Pinja Häkkinen  1999  Iisalmen Uimarit            1:25.90   
Sanni Suomalainen  1999  Iisalmen Uimarit            1:33.78   
Julia Perälä  2000  Iisalmen Uimarit            1:40.54   
                     
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Pihla Häkkinen  2001  Iisalmen Uimarit            46.24   
                     
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Maria Perälä  2002  Iisalmen Uimarit            1:30.68   
                     
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emmi Tikkanen  2000  Iisalmen Uimarit            1:05.87   
Heta Järvenpää  2001  Haapajärven Kiilat            1:12.72   
Emmi Hautakangas  2001  Haapajärven Kiilat            1:25.13   
Pinja Martikainen  2000  Iisalmen Uimarit            1:25.43   
Pihla Häkkinen  2001  Iisalmen Uimarit            1:28.73   
Julia Perälä  2000  Iisalmen Uimarit            1:33.02   
                     
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Pinja Häkkinen  1999  Iisalmen Uimarit            1:18.00   
Sanni Suomalainen  1999  Iisalmen Uimarit            1:18.14   
Alli Korhonen  1999  Iisalmen Uimarit            1:19.86   
Ninni Karppinen  1999  Iisalmen Uimarit            1:20.52   
Roosa Mustonen  1999  Iisalmen Uimarit            1:20.83   
                     
 
Laji 6, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aleksi Paavola  2001  Iisalmen Uimarit            1:17.02   
Hugo Mattola  2001  Haapajärven Kiilat            1:23.51   
                     
 
Laji 6, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eero Ryhänen  2000  Iisalmen Uimarit            1:20.26   
Atte Roivainen  1999  Iisalmen Uimarit            1:31.21   
                     
 
Laji 6, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Julius Laitila  1998  Haapajärven Kiilat            1:04.82   
                     
 
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eveliina Kettunen  2000  Iisalmen Uimarit            51.57   
                     
 
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Rosa Sahlström  1997  Iisalmen Uimarit            33.84   
Emma Väisänen  1996  Iisalmen Uimarit            36.67   
                     
 
Laji 8, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Hugo Mattola  2001  Haapajärven Kiilat            42.90   
Otto Lyytikäinen  2002  Iisalmen Uimarit            50.41   
Maksim Geimonen  2003  Iisalmen Uimarit            55.84   
                     
 
Laji 8, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Atte Roivainen  1999  Iisalmen Uimarit            53.57   
                     
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Heta Järvenpää  2001  Haapajärven Kiilat            1:34.41   
Pinja Häkkinen  1999  Iisalmen Uimarit            1:35.71   
Alli Korhonen  1999  Iisalmen Uimarit            1:36.56   
Pihla Häkkinen  2001  Iisalmen Uimarit            1:41.09   
Liisa Ryhänen  2002  Iisalmen Uimarit            1:46.28   
Maria Perälä  2002  Iisalmen Uimarit            1:57.59   
                     
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Rosa Sahlström  1997  Iisalmen Uimarit            1:31.01   
                     
 
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Julius Laitila  1998  Haapajärven Kiilat            1:25.73   
Eero Ryhänen  2000  Iisalmen Uimarit            1:55.16   
Atte Roivainen  1999  Iisalmen Uimarit            2:03.88   
                     
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Roosa Mustonen  1999  Iisalmen Uimarit            39.86   
                     
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emma Väisänen  1996  Iisalmen Uimarit            35.31   
                     
 
Laji 13, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ninni Karppinen  1999  Iisalmen Uimarit            3:20.55   
Alli Korhonen  1999  Iisalmen Uimarit            3:21.17   
Liisa Ryhänen  2002  Iisalmen Uimarit            DNF   
Roosa Mustonen  1999  Iisalmen Uimarit            DNF   
                     
 
Laji 14, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aleksi Paavola  2001  Iisalmen Uimarit            3:12.56   
Eero Ryhänen  2000  Iisalmen Uimarit            3:33.78   
                     
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Julia Perälä  2000  Iisalmen Uimarit            1:38.99   
Pinja Martikainen  2000  Iisalmen Uimarit            DSQ   
  SW 6.4 Ylimääräisiä vetoja käännöksessä               
                     
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sanni Suomalainen  1999  Iisalmen Uimarit            1:30.69   
                     
 
Laji 16, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Hugo Mattola  2001  Haapajärven Kiilat            1:36.04   
                     
 
Laji 16, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Julius Laitila  1998  Haapajärven Kiilat            1:12.73   
                     
 
Laji 17, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Maria Perälä  2002  Iisalmen Uimarit            38.78   
                     
 
Laji 17, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emmi Tikkanen  2000  Iisalmen Uimarit            30.31   
Emmi Hautakangas  2001  Haapajärven Kiilat            38.01   
Pihla Häkkinen  2001  Iisalmen Uimarit            38.53   
Pinja Martikainen  2000  Iisalmen Uimarit            42.99   
Eveliina Kettunen  2000  Iisalmen Uimarit            43.25   
                     
 
Laji 17, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Milja Mehtonen  1998  Iisalmen Uimarit            31.37   
Emma Väisänen  1996  Iisalmen Uimarit            31.69   
Jenni Ålander  1999  Iisalmen Uimarit            32.40   
Pinja Häkkinen  1999  Iisalmen Uimarit            35.23   
                     
 
Laji 18, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Otto Lyytikäinen  2002  Iisalmen Uimarit            41.71   
Miska Martikainen  2002  Iisalmen Uimarit            45.44   
Maksim Geimonen  2003  Iisalmen Uimarit            45.60   
                     
 
Laji 18, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aleksi Paavola  2001  Iisalmen Uimarit            37.53   
                     
 
Laji 18, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Atte Roivainen  1999  Iisalmen Uimarit            42.66   
                     
 
Laji 19, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Heta Järvenpää  2001  Haapajärven Kiilat            1:30.26   
Ninni Karppinen  1999  Iisalmen Uimarit            1:33.11   
                     
 
Laji 21, 4X50m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Iu 3 Naiset  Iisalmen Uimarit            2:34.21   
Iu 4 Naiset  Iisalmen Uimarit            2:41.69   
Iu Naiset  Iisalmen Uimarit            2:43.04   
Iu 2  Iisalmen Uimarit            2:45.32   
                     
 
Laji 22, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Iu 1 Miehet  Iisalmen Uimarit            3:07.43   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.20.00  Tulostuspäivämäärä  09 toukokuu 2013 
Lisenssinhaltija: Iisalmen Uimarit  Tulostusaika  14:49