Tulokset Täydellinen - Pelkistetty 
 
  Kilpailu  IU-cup 1/2014    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Iisalmi    Tulostusaika  18:46   
  Järjestäjä  Iisalmen Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2014         
 
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emmi Tikkanen  2000  Iisalmen Uimarit            30.57   
Julia Perälä  2000  Iisalmen Uimarit            34.79   
Sanni Suomalainen  1999  Iisalmen Uimarit            35.12   
Marja Töysä  2005  Iisalmen Uimarit            1:06.17   
Pinja Martikainen  2000  Iisalmen Uimarit            DNS   
                     
 
Laji 2, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eero Ryhänen  2000  Iisalmen Uimarit            33.56   
Atte Roivainen  1999  Iisalmen Uimarit            35.98   
Otto Lyytikäinen  2002  Iisalmen Uimarit            40.44   
Nikolai Em  2004  Iisalmen Uimarit            45.95   
Manu Zacharov  2004  Iisalmen Uimarit            47.16   
Veeti Palviainen  2005  Iisalmen Uimarit            54.29   
Aaro Paasonen  2004  Iisalmen Uimarit            56.11   
Matias Perälä  2005  Iisalmen Uimarit            57.44   
Aleksi Paavola  2001  Iisalmen Uimarit            DNS   
Maksim Geimonen  2003  Iisalmen Uimarit            DNS   
Joni Karhu  2003  Iisalmen Uimarit            DSQ   
  SW 5.2 Ei koskettanut seinää käännöksessä               
                     
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Otto Lyytikäinen  2002  Iisalmen Uimarit            48.47   
Aaro Paasonen  2004  Iisalmen Uimarit            57.06   
Veeti Palviainen  2005  Iisalmen Uimarit            1:03.02   
Maksim Geimonen  2003  Iisalmen Uimarit            DNS   
                     
 
Laji 7, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Jenni Ålander  1999  Iisalmen Uimarit            5:27.03   
Liisa Ryhänen  2002  Iisalmen Uimarit            6:06.53   
Roosa Mustonen  1999  Iisalmen Uimarit            6:06.74   
                     
 
Laji 8, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Eero Ryhänen  2000  Iisalmen Uimarit            6:01.51   
Atte Roivainen  1999  Iisalmen Uimarit            6:24.15   
Aleksi Paavola  2001  Iisalmen Uimarit            DNS   
                     
 
Laji 11, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Emmi Tikkanen  2000  Iisalmen Uimarit            1:13.03   
Julia Perälä  2000  Iisalmen Uimarit            1:30.38   
Liisa Ryhänen  2002  Iisalmen Uimarit            1:30.89   
Sanni Suomalainen  1999  Iisalmen Uimarit            1:34.89   
Pinja Martikainen  2000  Iisalmen Uimarit            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.20.00  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Iisalmen Uimarit  Tulostusaika  18:46